Nákupní košík je prázdný.

0 položek
Celkem:
0,00 Kč
Vstoupit
0 položek (0,00 Kč)
 
 

Držáky antén / Trojnožky

ÚvodÚvod

Konzola na instalaci satelitních systémů

         
Konzola umožňuje pevné přichycení anténových systémů a satelitních parabol na různé povrchy a konstrukce. Konzoly se vyrábějí povrchovým upravením svařených ocelových profilů pomocí žárového zinkování.

Konzoly na stěnu

Konzoly na stěnu

65 produktů
Konzoly na stožár

Konzoly na stožár

37 produktů
Stativy

Stativy

17 produktů
Výložníky

Výložníky

5 produktů
Žraloci a třmeny

Žraloci a třmeny

65 produktů
Na komín

Na komín

3 produkty
Na kamery

Na kamery

33 produktů
K zateplení ISPonte

K zateplení ISPonte

16 produktů
Ostatní

Ostatní

31 produktů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejvíc využívané konzoly

Nejčastějším využitím konzol je upevnění ke svislým stěnám pomocí deskové podstavy nebo trojnožky. Připevňují se do vyvrtaných děr pomocí plastových hmoždin, ocelových kotev nebo chemické malty. Konzoly mají mnoho provedení - některé jsou určené na okna, jiné na balkony, no existují i konzole, které se připevňují na konstrukce komínů.
Mezi oblíbené typy konzol dále patří ty, které se uchytí na jiné konstrukce - například balkónová zábradlí, stožáry antén popřípadě na jiné existující konzoly za účelem rozšíření anténového systému. Taková konzole se na jinou připevňuje pomocí speciálních úhelníků nebo ohnuté závitové tyče.              

Na upevnění soustavy terestriálních antén se používají výložná ramena a poloramena s menším průměrem rourky. K stožárům nebo konzolám se připevňují pomocí takzvaných zámků a polozámků.           

   

Konzoly

Na instalaci větších anténových systémů a satelitních parabolických antén velkého průměru se může použít konzola nebo samostatně stojící stožáry či stativy, které lze upevnit na vodorovné povrchy. Pro případ upevnění antény na sedlovou střechu je určený mezitrámový držák s variabilní šířkou rozpětí, který se uchytí do konstrukce střešního krovu.

 

Spolupracujeme:

artikul.cz, vyhledávač zboží a služeb zdarma

Copyright 2012 - 2024 © qamo.eu
Vytváříme internetové obchody - All4shop.sk Vytváříme internetové obchody