Nákupní košík je prázdný.

0 položek
Celkem:
0,00 Kč
Vstoupit
0 položek (0,00 Kč)
 
 

O nás

ÚvodO nás

 Tým QAMO

Náš tým byl původně složený z odborníků na dodávky elektroinstalací, měřicích a regulačních systémů v jaderných elektrárnách, které dodáváme od roku 2000. Postupně jsme rozšířili naše působení o anténní a satelitní techniku, PC a spotřební elektroniku, sportovní vybavení a auto vybavení/autodoplňky. Tyto výrobky pro koncové zákazníky dodáváme formou zásilek prostřednictvím několika e-shopů, které v současnosti konsolidujeme pod jednotnou značku QAMO. Našimi dodavateli jsou samotní výrobci jako i zkušení distributoři, se kterými máme kvalitní dlouhodobé vztahy. Mise QAMO

Trvale zajišťovat koncovým zákazníkům kvalitní produkty které požadují, za velmi konkurenceschopné ceny. Náš cílový zákazník je obyvatel Evropské Unie, rádi však obsloužíme i mezinárodní zákazníky.


 Vize QAMO

Naší vizí je udržovat stabilní a neustále se rozrůstající nadnárodní okruh spokojených a loajálních zákazníků, založený na zákaznické spokojenosti, profesionalitě, férových vztazích a důvěře. Postupným začleněním a propagací vhodných inovativních technologií a produktů chceme přispívat k udržitelnému růstu a zlepšující se kvalitě života nás a našich zákazníků.


 Cíle QAMO

Profilovat a flexibilně přizpůsobovat nabídku vyhovující Vašim potřebám. 
Přinést Vám přidanou hodnotu v podobě profesionálního poradenství a kvalitního poprodejního zákaznického servisu.
Stát se Vaším dlouhodobým preferovaným dodavatelem.

 

Spolupracujeme:

artikul.cz, vyhledávač zboží a služeb zdarma

Copyright 2012 - 2024 © qamo.eu
Vytváříme internetové obchody - All4shop.sk Vytváříme internetové obchody