Nákupní košík je prázdný.

0 položek
Celkem:
0,00 Kč
Vstoupit
0 položek (0,00 Kč)
 
 

Plustelka TV

ÚvodÚvod

Plustelka

Plustelka nabízí kartu, se kterou můžete sledovat vaše oblíbené televizní programy celý den i noc. Můžete se rozhodnout pro takovou programovou nabídku, která vám přesně sedí, a to zcela bez jakýchkoliv měsíčních poplatků. Dokonce si můžete rozšířit nabídku o další zajímavé TV stanice, ať už se jedná o sport, filmy, dokumenty nebo dětské programy.

Zobrazené produkty 1 - 2 z celkových 2
Plustelka karta

Plustelka karta

459,- Kč
Plustelka Modul Smit

Plustelka Modul Smit

1 056,- Kč
Na stranu: produktů.

Nejprodávanější produkty v této kategorii

Plustelka karta
459,- Kč

Plustelka TV vám nabízí jedinečné výhody

  • Nemusíte zbytečně platit za TV programy, které nesledujete. K běžným programům vám přes televizní anténu Plustelka přináší extra dávku sportu, filmů, zábavy, hudby atd.
  • jednoduchosti je krása. Tímto heslem se řídí i Plustelka a proto je i připojení této služby velice jednoduché a to díky klasické exteriérové nebo interiérové televizní anténě.
  • Plustelku můžete využít dokonce i na vašich cestách, na chatě nebo v autě.
  • Plustelka vám nabízí volné rozhodování bez vázanosti. Je jenom na vás, jestli si objednáte rozšířenou nabídku televizních programů a v případě že ano, tak záleží zcela na vás kdy.
  • Díky široké síti prodejců najdete Plustelku u každého prodejce s anténovou technikou a samozřejmě i v našem e-shopu.

 Vlastnosti

Přijímač Plustelka je velice jednoduchý na obsluhu. Tento přijímač má zabudovanou přístupovou kartu, HDMI digitální vstup pro ještě kvalitnější obraz (k dispozici je i klasický SCART vstup).

 

Plustelka dále nabízí EPG elektronického průvodce programů, automatické vyhledávání nových TV stanic, USB, PVR ready určené pro nahrávání programů nebo přehrávání multimédií, jako jsou fotky, videa nebo hudba, prostřednictvím USB klíčů.

 

Spolupracujeme:

artikul.cz, vyhledávač zboží a služeb zdarma

Copyright 2012 - 2018 © qamo.eu
Vytváříme internetové obchody - All4shop.sk Vytváříme internetové obchody